Yayıncıların gelirlerini artıracak en iyi video reklam ağları / 2017

Yayıncıların gelirlerini artıracak en iyi video reklam ağları / 2017

Bir web sitesi, blog ve herhangi bir içeriğe sahip bir yayıncı olabilirsiniz. Video reklamın size kazandıracağı gelirleri geri planda bırakmamalısınız.

Video, web sitenizi tanıtmak ve trafiğin yanı sıra geliri artırmak için en etkili araçlardan biridir. Doğru şekilde uygulanırsa siteniz için bu ek gelir kaynağına dokunabilirsiniz.

İnternet devi Facebook bile, Facebook Live video özelliğinde markalara yönelik reklamları ağırlıyor. Facebook, yakın zamanda akıllı televizyonlarda kullanıcıların TV ekranında Facebook videolarından yararlanmalarını sağlayan bir video uygulaması başlattı. Web sitelerine ilgi çekici ziyaretçilere gelince, video güçlü bir araçtır.

Facebook’un oynatma kitabından bir sayfa alabilir ve bu video reklam ağları üzerinden video reklamlar sunarak web sitenizin gelirini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

MATOMY
Matomy’nin video sunumu, yayıncılar için en faydalı seçeneklerden biridir. Video oynatıcıları, hedef pazarınız için birkaç video reklamı kapsayan ve sistematik bir gelir tahsilat şemasına sahip olan oldukça entegre bir arayüze sahipler.

VINTEO
Katılmak için en kolay video reklam ağlarından biri Vinteo. Birden çok reklam biçimiyle çeşitlenen diğer büyük reklam ağlarının aksine, video reklamlar için özel bir gösterge tablosu var. Hizmetlerine kaydolmak için burayı tıklayın.

AERSERV
AerServ, reklamcılık teknolojisi oyunundaki tüm oyuncular için kazan-kazan durumu sergileyen en ödüllendirici video arayüzüne sahiptir. Bir video görüntüleme için web sitenizin ziyaretçilerine ödül veriyorlar, yayıncılar video reklamın çektiği kullanıcılardan gelir elde ediyor ve reklamverenler ayrıca, sunulan videolardan istedikleri pozu alıyor. AerServ’in mükemmel video gelir modeli elde etmek için buraya kaydolun.

SELECTMEDIA
SelectMedia, web sitenizin türüne bağlı olarak, tahmini pazarlama analizi kullanarak sitenizde yayınlanacak video reklamları seçer. Bu reklam seçim teknolojisi modeli, sitenizin ziyaretçileri ile etkileşime giren daha çekici videolar yapar. Bu sayfadan bir SelectMedia yayıncısı olarak üye olabilirsiniz.

PROPELLERADS
PropellerAds, video da dahil olmak üzere çeşitli reklam biçimlerini sunar. Videolarına ön videodan önce videonun, videonun ortasında videonun ve post-roll seçeneklerini sunuyorlar. PropellerAds, yayıncı iş ortakları için% 80’lik bir gelir payı sunar. Buraya tıklayarak başlayabilirsiniz.

VIDROLL
VidRoll, video reklamlar için en iyi ağların çoğunda olduğu gibi gerçek zamanlı raporlama ve web sitesi yayıncıları için maksimum gelir imkanı sunar. Videolarında hiçbir tamponlama sorunu bulunmuyor ve kullanıcı dostu bir kayıt işlemi var.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz